Satılık Tekneler

Filtrele
Seçimleriniz
Yat Tipi
Marka
Firma Detayı

Tatari Turizm Yatçılık ve Tekstil Dış Tic. Ltd. Şti


Hunter Yachts - Sabre Yachts - Back Cove - Albemarle - Wahoo Ribs - - Hatteras - Comar Yachts -Comet Yachts - EdgeWater Yachts  Türkiye temsilciliği  

  • İletişim Bilgileri
  • Markalar
  • Broşür
  • Galeri
  • Video
  • Kampanyalar
Web sitesi: www.tatari.com.tr
Ülke Türkiye
Şehir İzmir
Telefon 02324651040
Cep Telefonu 05325823800
Adres Dalyan Mahallesi 4168 sokak No 3/2 Çeşme İzmir
Albemarle
Albemarle

Albemarle Express teknelerinin, özellikle 28 - 35 feet olanları balıkçıların beğenisi kazandı. Küçük olmasına rağmen sağlam donatılarının cazibesi, mürettebata ihtiyaç duymadan daha büyük bir spor balıkçılığı teknesi gibi kullanılabilir. Ayrıca görüntüsü de son derece şık. Bu sınıfa ait balıkçı tekneleri deyince aklımıza hemen 20 yılı aşkın süredir bu tarz tekneler inşa eden North Carolina’da kurulu Edenton’un Albemarle Tekneleri geliyor.

Wahoo Ribs
Wahoo Ribs

Wahoo Rib pazarının lider üreticilerindendir. Özellikle Mega yatlara tender üreten firmadır. 7.4 metre iten takma dizel'den, 10 metrelik 95 Knot hız yapan modele kadar 5 değişik tipi vardır.

Hatteras
Hatteras

Hatteras Yatları, Cape Hatteras’ı çevreleyen tehlikeli sularda doğmuştur. Kudretli Atlantik’in bu efsanevi kısmı, yüzyıllardır doğanın en şiddetli öfkesine maruz kalmıştır. Willis Slane, efsanevi Atlantik Mezarlığında keşfe çıkacak bir yat inşa etme fikrini tam olarak burada geliştirmiştir. Yaklaşık 50 yıl sonra Hatteras Yatları, fiberglass yapımında hala lider konumdadır. Detaycı, yenilikçi düşünceleri ve kusursuz kalitesi sayesinde müşterileri bir sonraki yat rüyalarını gerçekleştirmek için nesillerdir Hatteras’a geliyor. Hatteras Yatları, convertible, amatör balıkçılık ve motorlu yatlar filosunu sunmaktan gurur duyar. Bunlar sadece yat olmanın ötesinde hayatımızın uğraşı. Hatteras’a hoş geldiniz. Tatari Yatçılık 90 0532 5823800 www.tatari.com.tr

Hunter Yachts
Hunter Yachts

Marlow-Hunter'ın "World Destination Series" yatlarından her biri –H 40 H 45, H 50 ve H 50cc özellikle uzun süreli seyir ve gemide yaşama konforu için tasarlanmıştır.

Video bulunmamaktadır.
Seçtiklerimi karşılaştır
Command item
  
İlan No BaşlıkLokasyonTarihFiyat
Kayıt Bulunamadı
İlan Türü
Kategori
Filtrele
Ekipman İlanları
Command item
  
İlan No BaşlıkLokasyonTarihFiyat
Kayıt Bulunamadı
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint