Satılık Tekneler

Yeni ''wallywhy100'' Motoryat
12/16/2022 Yeni ''wallywhy100'' Motoryat Monaco menşeili lüks yat markası Wally, yeni modeli wallywhy100’ü açıkladı. Kalın çizgilere sahip tasarımın ilk görselleri, wallywhy serisinin bu yeni modelde de kendine has karakteristiğini devam ettirdiğini gösterdi.

wallywhy100

Dış tasarımı ve mühendisliği Wally-Ferretti Group mühendislik ekibi tarafından yapıldı. İç mekanları ise Studio A. Vallicelli & C. imzasını taşıyor. Yetmiş fit altı sınıfta daha büyük hacim ihtiyacını karşılamak üzere geliştirilen wallywhy100, 60-70 fit coupe tasarımların kompakt yapısı ve üretim kalitesini wallywhy serisine özgü büyük hacimlerle sentezliyor.

wallywhy100

Wally’nin Yönetim Direktörü Stefano de Vivo, tasarımın pazardaki bir boşluğu doldurmak üzere ortaya çıkarıldığının altını çiziyor. Vivo; “Güzellik ve şıklıklarıyla dikkat çeken yüksek performanslı geleneksel coupe yatlar, konfor ve yaşanabilirlikten ödün veriyor. Bu durum, alıcının konfordan veya performanstan birini seçmesi gerektiği anlamına geliyor. 'wallywhy' serisiyle biz bu ikileme son verdik.

wallywhy100

Önceki modeller wallywhy200 ve wallywhy150’de olduğu gibi yeni wallywhy100, pazardaki bu arayışı daha farklı bir boy sınıfında karşılamak üzere ortaya çıkarıldı.” dedi.

wallywhy100

Güvertesinde baştan kıça kadar seviye farkı bulunmayan bu tasarım, iç ve dış mekanlar arasında kuvvetli bir bağlantı ortaya koyuyor. Bu sayede emsallerine göre daha geniş alan illüzyonu yaratıyor. Hayli geniş 14 metre karelik plaj alanı, hidrolik platform sayesinde 3,6 metrelik servis botu taşımaya olanak sağlıyor. 

wallywhy100

Motoryatın tam genişlikteki master kamarası kıç tarafta yer alıyor. Master kamaranın geniş pencereleri sayesinde kamarada kesintisiz şekilde manzara seyredilebiliyor. Alt güvertedeki mürettebat alanı ise misafir bölümlerinden ayrı şekilde tasarlanmış.

wallywhy100

Yeni wallywhy100 motoryat, çift D13 Volvo IPS motorları sayesinde 27 knot sürate erişebiliyor. Bu motor konfigürasyonuyla verimli seyir sürati 24 knot olarak hesaplanıyor.

www.wally.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.