Satılık Tekneler

Yeni Swan 'Overshadow'
3/6/2024 Yeni Swan 'Overshadow' OverShadow

Nautor Swan
, günlük gezi sınıfı motoryat serisine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Boyu 13 metre olan yeni tasarımın model adı OverShadow

OverShadow

Swan’ın alışılagelmiş şık tasarımını olduğu gibi yansıtan yeni OverShadow, Jarkko Jamsen imzasını taşıyor. Yüksek performans gövde ve içten takma kuyruk motorunun benzersiz iş birliği neticesinde, 42 knot sürate rahatlıkla erişebiliyor.

OverShadow

Günlük kullanımlar için tasarlanan yeni Swan OverShadow’da, açık hava bar ve iki metre boyunda güneşlenme minderlerinin yanı sıra, büyük bir yemek masası ve geniş kanepeli oturma alanı var.

OverShadow OverShadow
OverShadow OverShadow

Güneşlenme minderleri istendiğinde motor kapaklarının üzerine doğru kaydırılıp, iyice kıça doğru konumlandırılabiliyor. Bu sayede çok daha fonksiyonel kıç güverte alanı sağlanmış oluyor. 

OverShadow

Swan, yeni OverShadow’da iki farklı iç mekan opsiyonu sunuyor. Birincisinde: çift kişilik yataklı kamara ile hafta sonu kaçamakları için daha fazla konfor sunuluyor. İkinci opsiyonda ise; ikiz yataklı daha kompakt bir kamara ve daha geniş kapalı yaşam alanı karşımıza çıkıyor. 

OverShadow OverShadow

Teknik özellikleri:

Boyu: 13 metre
Su hattı boyu: 10,8 metre
Genişliği: 4,3 metre
Draftı: 1,2 metre
Ağırlığı: 8500 kilogram
Yakıt kapasitesi: 950 litre

OverShadow
 
www.nautorswan.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint