Satılık Tekneler

Yeni Sunreef 55 Open
12/14/2022 Yeni Sunreef 55 Open Sunreef, yeni hibrit katamaran motoryatının görsellerini paylaştı. Motor ve performans detayları henüz açıklanmayan yeni Sunreef 55 Open’ın, hibrit itiş sistemine sahip olacağı öğrenildi.

Sunreef 55 Open

Geriye yatık burun yapısıyla dikkatleri üzerine çeken tasarım, öne yatık ön camları ve etrafında yürünebilen güverte yapısıyla fark yaratıyor. Katamaran gövdeli motoryatın kıç tarafında aşağı doğru açılan teras platformlar zaten geniş olan kokpit alanını maksimize ediyor. 

Yeni Sunreef 55 Open’a önden bakınca kapalı dümen evi izlenimi yaratıyor ancak tasarım kıç tarafından bakıldığında açık plan. Güneşlenme alanından kokpitin üstü kapalı kısmına engelsiz, tamamen açık geçiş tasarlanmış. 

Sunreef 55 Open

Katamaranın her iki gövdesinde de birer kamara var. Kamaralarda benzer boyutlarda, kıça dönük olarak yerleştirilmiş yataklar yer alıyor. İskele taraftaki kamara, sancak kamaraya kıyasla biraz daha büyük. Bu sayede sancak gövdede tek kişilik üçüncü bir kamaraya alan sağlanmış oluyor. 

Sunreef 55 Open

Sunreef, yeni 55 Open modelini Polonya tesislerinde değil, BAE’deki yeni tesislerinde üretecek. Şimdiden altı sipariş alındığı biliniyor.


www.sunreef-yachts.com/en/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.