Satılık Tekneler

Yeni Proton 42
7/20/2022 Yeni Proton 42 Proton Yachting model yelpazesinin yeni amiral gemisini tanıttı. Yeni Proton 42, süperyat servis teknesi olarak tasarlandı. Boyu 13 metre olan Proton 42, dikkatleri üzerine çeken zamandan arındırılmış tasarımıyla birlikte performans odaklı bir tekne. 

Proton 42

Tasarımı ve mühendisliği Trimm Design tarafından yapılan Proton 42, alüminyum malzemeden üretilecek. Toplamda 12 kişilik misafir grubunu taşıyabilen teknede, dört kişilik konaklama kapasitesi de mevcut. Proton 42’nin üretimi, Proton Yachting’in Harlingen, Hollanda’daki tersanesinde yapılacak. 

Proton 42

İdeal bir servis veya takip teknesi olarak geliştirilen tasarımın baş tarafında çekme kancası mevcut. Bu sayede ihtiyaç olduğunda, kolaylıkla yedeklenebilme olanağı da var. Çift Mercury 550 beygir güç üretebilen dizel motorları Zeus Pod itiş sistemiyle kombine edilmiş. İsteğe bağlı olarak 600 beygirlik motor seçeneği de ayrıca sunuluyor. 

Proton 42
 
Fotoğraflar: Proton Yachting

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.