Satılık Tekneler

Yeni Proje Tornado 43 WA
1/23/2024 Yeni Proje Tornado 43 WA Tornado 43 WA

İtalyan üretici Tornado Yachts, yen projesi 43 WA’nın tanıtımını yaptı. Sportif bir gezi sınıfı motoryat olarak tanıtılan Tornado 43 WA, modern çizgilere sahip tipik bir walk-around tasarım. 

Tornado 43 WA

Son dönemde İtalyan üreticiler arasında popüler olmaya başlayan walk-around orta konsol tasarımı, yapısı gereği baş ve kıç güvertelerde iki ayrı açık hava yaşam alanı sağlıyor. Yeni 43 WA tasarımının alt güvertesinde, dört kişinin konaklayabileceği yatak kapasitesi bulunuyor. Kıç güvertesinin ortasında konumlandırılan güneşlenme minderleri, L-şeklinde oturma grubu ile açık yaşam alanını olabildiğince geniş kılıyor. Yemek masası bulunan bu bölümün önünde ise dümen istasyonu yer alıyor. 

Tornado 43 WA

Baş güvertesinde V şeklinde güneşlenme minderi yerleştirilmiş. Kıç güvertesinde, katlanarak açılan platforma üç basamak ile erişiliyor. Yüzme platformu olarak tasarlanan bu özellik sayesinde rahatça denize girilebiliyor. 

Tornado 43 WA

Yeni Tornado 43 WA’da çeşitli motor seçenekleri mevcut. Başlangıç paketinde çift 440 beygirlik Volvo kuyruk motorları yer alırken, en üst pakette 600 beygir güç üretebilen Mercury kıçtan takmalar sunuluyor. Alıcının talebi doğrultusunda çift 550 beygirlik şaftlı FTP’ler de donatılabiliyor.

www.tornadoyachts.it


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint