Satılık Tekneler

Yeni Navis Pro 34 Alpha Cruiser
6/22/2022 Yeni Navis Pro 34 Alpha Cruiser Sportif dümen evi stili tekneler trendine katılan Litvanyalı tersane Navis Pro, 34 Alpha Cruiser modelini tanıttı. 

Navis Pro 34 Alpha Cruiser

Gövdesi GRP malzemeden üretilen tamamen kapalı dümen ve güverte salonu yapılı tekne, Fin gemi inşa firması Stahlmann Yacht Design tarafından tasarlandı. Boyu 10,30 metre olan ve maksimum genişliği 3,45 metreyi bulan tekne, derin-V gövde yapısına sahip. Tasarımın ters açılı ön camları göze çarparken, bu özelliğiyle Kuzey Avrupa tarzını ilk bakışta yansıtıyor. 

Navis Pro 34 Alpha Cruiser

Ana güvertesi asimetrik olarak tasarlanan Navis Pro 34 Alpha Cruiser, sancak tarafta geniş bir açık güverte aralığı sunuyor. İskele tarafında dar bir yürüme güvertesine sahip. Kokpitinin kıç tarafında L şeklinde kanepe yer alıyor. Hemen karşısında ise kıça dönük bir koltuk var. Güneşlenme platformunun boyutu ise oldukça tatmin edici. Tamamen kapalı dümen evinin iskele tarafında yemek masası, sancakta ise mutfak yerleştirilmiş. 

Navis Pro 34 Alpha Cruiser

Navis Pro 34 Alpha Cruiser’ın standart makine donanımı 230 beygirlik çift Yanmar’dan meydana geliyor. Maksimum 37 knot sürate erişebilen teknenin menzili, 800 litre yakıt tankı sayesinde 500 deniz miline kadar çıkabiliyor. 

 
navispro.net

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint