Satılık Tekneler

Yeni Motorlu Katamaran ''Seavy 11'' Tanıtıldı
3/19/2022 Yeni Motorlu Katamaran ''Seavy 11'' Tanıtıldı Seavy 11

Yeni Fransız üretici Sea Venture Yachting, açık plan ‘hafta sonu’ tarzı yatlarıyla pazara çıkmaya hazırlanıyor. Seavy 11, üreticinin en yeni motorlu katamaranı olarak tanıtıldı.

Seavy 11

İkiz gövdeli tasarımlar, geleneksel tek gövdelilere göre daha fazla güverte alanı sağlamasıyla öne çıkıyor. Seavy 11 katamaran gövdeli motoryat ise, bunun ötesinde özellikleriyle adından söz ettirmeye hazırlanıyor. 

Seavy 11

Katlanarak açılan platformları sayesinde; 4,30 metrelik genişliğine yaklaşık bir metre daha kazandırıyor.

Seavy 11

Boyutlarına göre devasa sayılabilecek kokpit alanı, motoryatı çevreleyen cam yapısı sayesinde oldukça iyi korunuyor. Baş taraftaki sosyal alana, cam yapının ön tarafından açılan kapıyla erişiliyor. Opsiyon olarak hard top tavan sunuluyor. 

Seavy 11

Motoryatın kıç güvertesinde çift kişilik güneşlenme minderleri yer alıyor. Her bir gövdede çift kişilik kamara ve banyo için alan mevcut. 

Seavy 11 Seavy 11

Çift 370 beygirlik kuyruk motoruyla piyasaya sunulacak olan Seavy 11, 40 knot üzeri süratlere erişebilecek. Kıçtan takma dahil olmak üzere, farklı çeşitli itiş sistemi seçenekleri de alıcıya sunulacak. İlk üretim gövdenin, gelecek yaz sezonunun başında teslim edilmesi planlanıyor. Teknik detayları:

Boyu: 11,73 metre
Genişliği: 4,35 metre
Ağırlığı: 4180 kilogram
Maksimum sürat: 40 knot üzeri
Seyir sürati: 35 knot
Yakıt kapasitesi: 800 litre
Su kapasitesi: 400 litre
Başlangıç fiyatı: 650 bin EUR (vergiler ve teslimat masrafları hariç)

www.aseaventure.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.