Satılık Tekneler

Yeni Mimì Libeccio 11 'Cabin'
5/10/2023 Yeni Mimì Libeccio 11 'Cabin' Mimì, yeni Walkaround modelini yalnızca birkaç ay öncesinde tanıtmasının üzerine Libeccio 11’in Cabin versiyonunu da piyasaya sürdü. Yeni kamaralı versiyonda, ilk piyasaya sürülen modelde olduğu gibi dış yaşam alanları maksimize edilmiş halde karşımıza çıkıyor. 

Libeccio 11

Bu yeni güncelleme, üreticinin farklı beklentilere sahip potansiyel alıcılara çözümler sunma motivasyonunun bir diğer göstergesi. Tasarımcı Valerio Rivellini ile çalışan Mimì, yeni 11 Cabin modeliyle uzun hafta sonu kaçamaklarını seven ve denizde konfor arayan kullanıcılara hitap ediyor. Etkileyici seyir süratleri ile tasarımındaki modern ve geleneksel hava, Mimì Libeccio 11 Cabin’i farklı kılıyor. 

Teknenin kıç kokpit bölümü, merkezde geniş güneşlenme minderi bulunan cömert bir açık yaşam alanı olarak tasarlanmış. Açık alanda mutfak, baş tarafta ikinci bir güneşlenme alanı olarak da kullanılabilen oturma alanı mevcut.

Libeccio 11

Yeni Mimì Libeccio 11’in bu Cabin versiyonunun iç mekanlarında, iki ayrı kamara yer alıyor. Çift kişilik kamaranın kendine ayrılmış bir banyosu ve iki ayrı girişi mevcut. İkinci kamarada ise ikiz yataklı bir düzen var. 

Kalıp infüzyon metoduyla üretilen Mimì Libeccio 11 Cabin’in güvertesinde tik kullanılmış. Standart donanımda, çift 250’şer beygirlik Yanmar motorlar ile 30 knot maksimum sürat verisi sağlanıyor.

Libeccio 11

Teknik özellikleri:

Boyu: 11 metre
Gövde boyu: 9,4 metre
Genişliği: 3,5 metre
Ağırlığı: 7000 kilogram
Motorlar: 2x 250 beygir
Maksimu sürat: 30 knot

Fotoğraflar: Camilla Melinossa

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.