Satılık Tekneler

Yeni Maori 46
2/19/2024 Yeni Maori 46 Maori’nin yeni 46 modeli teslim edilmeye başlandı. Geçtiğimiz yıl tanıtılan, orta konsol günlük gezi sınıfı motoryatın dört kişiye kadar konaklama kapasitesi de var.

Maori 46

Tasarımında Mario Ciampa imzası bulunan motoryat, Maori’nin diğer modellerinde karşımıza çıkan kendine has modern çizgilerini korumuş. Bir büyük versiyonu olan 54’e olan benzerliği ise dikkat çekici boyutta. 

Maori 46

Maori, yeni modelinin lansmanında sadece tek kamaralı iç mekanıyla tanıtılmıştı. Pazara sunulduğundan itibaren opsiyon olarak iki kamaralı düzen de eklendi. 

Maori 46

Standart donanımda çift Cummins 550 beygirlik motorlar bulunuyor. Standart versiyonunun performans verilerinde 46 knot maksimum ve 35 knot seyir sürati karşımıza çıkıyor. Motoryatın daha güçlü motor opsiyonunda ise, 650 beygirlik Cat motorlar yer alıyor. Kıçtan takma seçeneğinin detayları henüz açıklanmasa da, gelecekte yeni bir opsiyon olarak sunulacağı öğrenildi. 

Maori 46

Teknik detayları:

Boyu: 14 metre
Genişliği: 4,60 metre
Draftı: 1 metre
Ağırlığı: 12 ton
Yakıt kapasitesi: 1600 litre
Su kapasitesi: 250 litre

Maori 46 Maori 46

maoriyacht.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint