Satılık Tekneler

Yeni Greenline 58 Fly tanıtıldı!
10/25/2023 Yeni Greenline 58 Fly tanıtıldı! Greenline 58 Fly

2008 yılında piyasaya sürdüğü 32 modeliyle adından söz ettiren Slovenyalı üretici, yeni amiral gemisi modeliyle sektördeki 15. yılını kutluyor. 

Greenline 58 Fly

Her daim temiz enerji anlayışını ön plana çıkaran Greenline, hibrit teknolojisini yeni motoryatı 58 Fly ile bir üst boyuta taşıyor. H-drive adı verilen güneş enerjisi destekli dizel-elektrik teknolojisine sahip olan motoryatı, Marco Casali tasarladı. 

Greenline 58 Fly Greenline 58 Fly

Boyu 18 metre olan motoryatın geniş flybridge güvertesi dikkat çekiyor. Ana güvertenin ve flybridge güvertesinin sert tavanında yer alan güneş enerjisi panelleri, 3,63 kw’a kadar enerji sağlayabiliyor. 

Greenline 58 Fly

Mutfak bölümü ana güvertenin kıç tarafında konumlanıyor. Tekne sahibi süiti gövdenin merkezinde, alt güvertede yer alırken, iki veya üç misafir kamaralı düzen seçenekleri sunuluyor. Üç misafir kamaralı seçeneğin yerine giyinme odası olan bir VIP veya 2 misafir kamarasına ek bir ofis bölümü, alıcının ihtiyacına göre opsiyon halinde karşımıza çıkıyor. 

Greenline 58 Fly Greenline 58 Fly

Greenline, yeni 58 Fly motoryatında çift 610 beygirlik Cummins motor seçeneklerini standart olarak donatıyor. Tercihe göre 1000’er beygirlik Caterpillar veya Volvo motor seçenekleri de mevcut.

Greenline 58 Fly Greenline 58 Fly

Teknik detayları:

Boyu: 18,2 metre
Genişliği: 5,12 metre
Draftı: 1 metre
Kuru ağırlığı: 30 ton
Yakıt kapasitesi: 2300 litre
Su kapasitesi: 600 litre

www.greenlinehybrid.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint