Satılık Tekneler

Yeni Ferretti 1000 Skydeck
3/20/2023 Yeni Ferretti 1000 Skydeck 1000 Skydeck

Konfor ve yaşam alanı standartlarını yükseltmeye odaklanan Ferretti Yachts, yeni 1000 modeliyle üst güverte anlayışını farklı bir boyuta taşıyor. Tamamen baştan tasarlanan kapalı üst güverte, Ferretti’nin Skydeck versiyonunun temelini oluşturuyor.

1000 Skydeck

Üst güverte keyfini dört mevsim yaşamak isteyen kullanıcılar, Ferretti’nin yeni 1000 Skydeck motoryatını Haziran’da gerçekleşecek olan Fort Lauderdale International Boat Show’da deneyimleyebilecek. 

1000 Skydeck

Yeni Ferretti 1000 Skydeck motoryatın tamamen kapalı üst güvertesinin kıç tarafında teras güvertesi tasarlanmış. Kapalı alanın cam tavanı daha fazla havalandırma için açılabiliyor. Bu alan aynı zamanda iklimlendirme sistemiyle de donatılabiliyor. Sürgülü cam kapıyla ulaşılan kıç teras bölümü, güvertenin kapalı alanı ve motoryatın diğer iç mekanlarıyla benzer bir dekorasyonla karşımıza çıkıyor. 

1000 Skydeck

Sportif bir görünüme sahip olan 1000 Skydeck motoryat, Ferretti’nin imza niteliğindeki tasarım çizgilerine sahip. Sadece dış görünüm itibariyle değil, iç mekanlarıyla da kusursuz bir Ferretti olan yeni 1000 Skydeck, tercih edilen sofistike malzemelerle fark yaratıyor. 

1000 Skydeck 1000 Skydeck
 
www.ferretti-yachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint