Satılık Tekneler

Yeni Centouno Navi Sürat Teknesi ''Vespro''
10/25/2022 Yeni Centouno Navi Sürat Teknesi ''Vespro'' Türkçe’de “alacakaranlık” anlamına gelen Vespro olarak adlandırılan 16,5 metrelik yeni tasarım, Centouno Navi’nin 28 metre Forza ve 39 metre Etera modellerinden sonra ortaya çıkardığı en yeni proje. Tam anlamıyla bir hafta sonu gezi teknesi olarak tasarlanan Vespro, süratli yapısı sayesinde sportif ve performanslı tekne meraklılarının ilgisini çekecek.

Vespro

Hibrit sandviç olarak karbon ve cam elyafı kullanılarak yapılacak olan tekne, çift MAN 8V 1200 beygir motorlarla donatılacak. MNO 350X su jeti itiş sistemleri sayesinde Vespro’nun, 56 knot sürate erişebileceği ve seyir süratinin 50 knot olacağı hesaplanıyor. 

Vespro

Son derece çağdaş bir tasarım olan Vespro, açık yapısı sayesinde sportif görünümünü bir üst boyuta taşıyor. Kıç kokpit bölümünde etrafında yürünebilen güneşlenme minderleri var. Katlanarak açılan platformlar sayesinde kıç güverte alanı genişlerken, cömert bir yüzme platformu karşımıza çıkıyor. 

Vespro

centounonavi.it/vespro-yacht/


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.