Satılık Tekneler

Yeni Azimut S7'nin Detayları Paylaşıldı
9/15/2022 Yeni Azimut S7'nin Detayları Paylaşıldı Azimut S7

Azimut
, Alberto Mancini tarafından tasarlanan yeni S7’nin detaylarını paylaştı. S serisinin büyük modelleri S8 ve S10’a benzerliğiyle dikkat çeken yeni tasarım, 2017’de suya inen Stefano Righini imzalı ilk versiyonun gövdesi üzerine geliştirildi. 

Azimut S7

İkinci, yani Mancini versiyonu yeni S7’nin iç mekanları baştan tasarlandı. Ausonio tasarımı gövde formunu kullanan bu yeni versiyonun yeni düzeninde, başüstü güvertesinde daha yuvarlak ve daha açık bir yaşam alanı karşımıza çıkıyor.

Azimut S7

Master kamaranın queen size yatağı, iskele tarafa doğru dönük şekilde konumlandırılmış. Sancak tarafta ise bir kanepe yer alıyor. 

Azimut S7 Azimut S7

Öte yandan üçlü Volvo 800 beygirlik IPS pod itiş sistemleri sayesinde performans olarak aynı verileri sunarken, maksimum sürati 35 knot olarak deklare ediliyor. 

Azimut S7 Azimut S7

Yeni S7 motoryatın önceki versiyonundan farklarından biri de büyütülen garajı. Tüm değişiklikler ile yeni versiyon, öncekine kıyasla 2500 kilogram daha ağır olarak karşımıza çıkıyor. Motoryatın toplam ağırlığı bu hesapla 46 ton.

azimutyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.