Satılık Tekneler

Yeni Axopar 29 Geliyor!
1/31/2024 Yeni Axopar 29 Geliyor!

Fin üretici Axopar, yeni 29 fit boyundaki serisini tanıttı. İlk olarak Axopar 28 ile pazarda yerini alan marka, yeni 29 serisiyle geçmiş on yıldaki başarılarını bir adım daha ileriye taşımayı amaçlıyor. İki farklı versiyon olarak piyasaya sürülecek olan yeni Axopar 29’lar, Cross Cabin (XC) ve Sun-Top (ST) model isimleriyle gelecek. 

Axopar 29 ST

Cross Cabin versiyonu, adından da anlaşılacağı üzere kapalı ve korunaklı yapısı sayesinde kötü hava koşulları ve soğuk iklimlerde konforlu seyir imkanı sağlamak üzere tasarlandı. 

Axopar 29 ST

Yeni Axopar 29 ST modelinde ise daha fazla sosyal alan odaklı bir tasarım karşımıza çıkıyor. U-şeklinde oturma grubuna sahip kokpitinde, farklı amaçlara yönelik unsurlar mevcut. Katlanarak açılabilen sehpa daha da yükseltilerek yemek masası olarak da kullanılabiliyor. Ek olarak bu bölüm güneşlenme alanına da çevrilebiliyor.  

Axopar 29 ST

Alışık olduğumuz, klasikleşen Axopar karakterini taşıyan yeni modellerde, üreticinin paylaşımlarına göre önemli değişiklikler var. Bunların başında, yeni baştan tasarlanan hidrodinamik yapısı sayesinde daha akışkan ve daha verimli gövdesi geliyor. Yaşam alanları itibariyle de göze çarpan en büyük değişiklik, baş taraftaki multicabin tasarımı. Bu alan saklama alanı olarak veya tuvalet ve evyesi ile birlikte ikinci kamara olarak kullanılabiliyor. 

Axopar 29 ST

Çift 200 beygirlik motor seçeneğinin yanı sıra, tek motorlu 300 veya 400 beygirlik kıçtan takma opsiyonları da mevcut olan yeni Axopar 29 serisinin maksimum sürati 48 knot olarak açıklandı. Yeni gövde tasarımı sayesinde Axopar 29’un yakıt tüketimi önceki modele kıyasla yüzde 30 daha düşük.

Axopar 29 ST

 
www.axopar.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint