Satılık Tekneler

Yeni Arksen Explorer Seyre Çıktı!
7/11/2023 Yeni Arksen Explorer Seyre Çıktı! Arksen 85

İngiliz üretici Arksen; 26,22 metre boyundaki yeni explorer tipi motoryatının deniz testlerine başladığını açıkladı. Project Pelagos adıyla tanıtılan motoryat, üretimi devam eden iki Arksen 85 modelinden tamamlanan ilk gövde.

Arksen 85

Yeni explorer’ın gemi mimarisi Humphreys Yacht Design tarafından yapıldı. İç tasarımını ise Design Unlimited tamamladı. Toplamda 12 kişilik misafir kapasitesi sunan motoryatta, 3 mürettebat için konaklama imkanı var.

Arksen 85

Aile yaşamı için özel olarak tasarlanan motoryat, verimli gövde yapısı ve üç kat güverte düzeni sunuyor. Uzun menzilli seyir yapmaya uygun bir tasarım olan Arksen 85, Akdeniz koşullarına göre özel olarak tasarlandı. 

Arksen 85

İlk Arksen 85 olan Project Pelagos’un ana güvertesinde rahat bir oturma düzeni mevcut. Geniş bir açık plan olarak tasarlanan ana güvertesinde, sıcak iklimlerde kullanılmak üzere düşünülmüş açık yemek bölümü dikkat çekiyor. 

Arksen 85

Yeni Arksen 85 Project Pelagos, alüminyum gövde ve üst binadan inşa edildi. Maksimum sürati 16 knot olan motoryat, 16 bin litre yakıt ve 7 bin litre su kapasitesine sahip. 

 
www.arksen.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint