Satılık Tekneler

Yeni Arcadia A96
1/23/2023 Yeni Arcadia A96 “Yüzer barınak” olarak nitelendirilen Arcadia’nın A serisi yatlarının en yenisi A96, özel tasarım bir model. Covid sonrası dünyada gelişen yeni alışkanlıklara hizmet etmesi amacıyla tasarlanan motoryat, kafa dinlemek ve tamamen yenilenmek için gerekli tüm donanımları sunuyor. 

Arcadia A96

Ana güverte ve üst güvertedeki sürgülü cam paneller, güvertenin kapalı kısmından her iki yana ve kıç tarafa açılarak muazzam bir açık hava yaşam alanı sağlıyor. İç mekanları Igor Lobanov tarafından tasarlanan motoryatta çevre dostu, doğal malzemeler tercih edilmiş. Yaklaşık 50 metrekarelik bir alana yayılmış olan sessiz meditasyon bölümü, üst güvertenin ön tarafında konumlandırılmış.

Arcadia A96

Gövdenin orta kısmından açılan balkonlar, kokpit ve kıç plaj kulübü alanı ile toplandığında 100 metrekarelik açık yaşam alanına tekabül ediyor. Sınıfının en yüksek iç hacmini sunan Arcadia A96 motoryat, 4 adet süit misafir kamarasına sahip. Alt güvertesinde ise, 3 ayrı mürettebat kamarasında 5 kişilik mürettebat kapasitesi sunuyor. Tekne sahibi kamarasının, motoryatın ana güvertesinin baş tarafına doğru açılan özel bir balkonu bulunuyor. 

Arcadia A96

Dört adet Volvo Penta IPS 1000 beygir motorlarla donatılmak üzere tasarlanan Arcadia A96, 24 knot sürate erişebilecek. Yaklaşık menzilinin 2 bin deniz mili olması hesaplanıyor. 

Boyu: 29,34 metre
Genişliği: 7,87 metre
Maksimum sürati: 24 knot
Ekonomik seyir sürati: 10 knot

www.arcadiayachts.it

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.