Satılık Tekneler

Yeni 470 Regina Cannes’a Hazırlanıyor!
9/6/2022 Yeni 470 Regina Cannes’a Hazırlanıyor! FIM, yeni 470 Regina modelini Cannes Yachting Festival’da dünyaya tanıtacak. On beş metrelik açık plan bu yeni modelin, bir sonraki durağı ise Genova olacak. 

470 Regina

Çok amaçlı yapısı ve kullanışlılığı arttırıcı tüm donanımlar,ı açık yaşam alanlarını maksimize etmek üzere geliştirilen 470 Regina; misafirlerini denize olabildiğince yaklaştırabilmek için tasarlanmış. Kıç tarafındaki katlanarak açılan balkonları ve bölünebilen güneşlenme alanı, erişilebilirliği ve yaşam alanlarını beklentilerin çok üzerinde sunuyor. 

470 Regina

Motoryatın kıç tarafındaki platformda vinç sistemi de mevcut. Bu sayede, servis botu veya jetski rahatça suya indirilip geri yüklenebiliyor. 

470 Regina

Başüstü güvertesi ise, tasarımcılar tarafından ‘Bow Life’ olarak adlandırılan oturma veya güneşlenme alanı olarak, farklı şekillerde kullanıma uyum sağlayabilen benzersiz bir konfigürasyon ortaya koyuyor. Bu alan istendiğinde deniz suyuyla doldurulup küçük bir havuza dönüşebilirken, masa konularak yemek alanı olarak da kullanılabiliyor. 

470 Regina

FIM, yeni modelinin iç mekanlarında da İtalyan havasını tam anlamıyla yaşatıyor. İtalyan mobilya ve aksesuarlar tercih edilen 470 Regina’nın iç mekanlarında, İtalyan moda firması Liu-Jo ile işbirliği yapıldı. 

Paolo Ferragni tarafından tasarlanan 470 Regina, farklı malzemeler, aksesuarlar, renkler ve motor seçenekleri gibi opsiyonlarla pazara sunulacak. İlk etapta Volvo Penta IPS 650 ve IPS 800 seçenekleriyle alıcıya sunulacak olan motoryat, güçlü versiyon ile 39 knot sürate erişebiliyor.

470 Regina

İlk gövdesi IPS 800 motorlarla donatılacak olan motoryatın, aynı zamana kıçtan takma opsiyonu da gelecek. 

www.fimotoscafi.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.