Satılık Tekneler

X-Yachts'dan yeni XP 33
11/19/2012 X-Yachts, yelken tutkunlarına yeni modeller sunmaya devam ediyor. Yenilikçi Xperformance serisinin şu ana kadarki en büyük teknesi olan ve geçtiğimiz Nisan ayı sonunda suya inen "2012/2013 Avrupa'da Yılın Teknesi" adayı Xp 50'den sonra şimdi de serinin en küçük teknesi olan Xp 33 suya indirildi. Bu "en erişilebilir X-Yachts" için sipariş listesi şimdiden uzamaya başlamış durumda.


17-18 Kasım 2012 günlerinde X-Yachts'ın Haderslev, Danimarka 'daki üretim tesisleri ve showroom'unda Avrupa yelken basını ile X-Yachts meraklılarına tanıtımı yapılan yeni Xp 33, kullananlara harikulade bir yelken zevki vermek üzere üretilmiş bir tekne. Bu küçük, ama tüm diğer X-Yachts'lar kadar ciddi tekne, daha kısa su hattı boyu isteyen, ama buna karşın performanstan ödün vermek istemeyen yelkencilere hitap edecek. 

Tüm X-Yachts'lar gibi üstün bir orsa performansına sahip olan Xp 33'ün, bu özelliğinin yanısıra downwind performansının da çok iyi olması bekleniyor. Xp 33, hem IRC, hem de ORC için tasarlanmış bir tekne.
X-Yachts'dan yeni XP 33

X-Yachts'dan yeni XP 33
Kolay kullanım ve maksimum yelken zevki için tasarlanan Xp 33, titiz bir mühendislik çalışmasının ürünü olan minimalist, fakat işlevsel ve konforlu iç mekanıyla olduğu kadar, güvenliği ve rüzgara karşı seyir yapmada en önemli faktörlerden biri olan yüksek stabilitesiyle de öne çıkıyor. 

Teknede vakum infüzyonu, vinylester ve karbon teknolojisi kullanımını içeren gelişmiş bir laminasyon teknolojisi kullanılmış. Kurşun torpilli derin salma ile güçlendirilmiş alüminyum direk ve kesintili rod arma da yüksek stabilite sağlayan diğer etmenler arasında. Xperformance serisinin bu en küçük üyesini görüp yakından tanımak isteyenler için Haderslev, Danimarka'daki X-Yachts showroom'u daimi olarak ziyarete açık bulunuyor. Xp 33'ün lansman fiyatı standart donanımlı Danimarka teslimi vergiler hariç 105.000 Euro olarak anons edildi.


X-Yachts'dan yeni XP 33  

Detaylı bilgi için tıklayınız.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint