Satılık Tekneler

Üçüncü Flexplorer 146 Tamamlanıyor
3/26/2024 Üçüncü Flexplorer 146 Tamamlanıyor İtalyan tersane Cantiere delle Marche tarafından inşa edilen Flexplorer 146 tipi motoryatların, üçüncü gövdesinin yapımı sürüyor. Tam boyu 44,3 metre olan explorer tipi motoryatın, Mart 2025’te sahibine teslim edilmesi planlanıyor. 

Flexplorer 146

Genç bir iş insanı tarafından yaptırılan üçüncü Flexplorer 146’nın iç dekorasyonunu, Winch Design tasarladı. Doğal renk tonlarının hakim olduğu iç mekan dekorasyonunda çevre dostu malzemeler tercih edildi. Banyolarda deniz kabuğu kompozit, geri dönüştürülmüş balık ağlarından halılar iç mekanların hemen hemen her tarafında ve palmiyeden deri kaplamalar mobilyalarda kullanıldı. 

Flexplorer 146

Üç kat güverteye sahip olan motoryatta, altı misafir ve altı mürettebat kamarası var. Üç misafir kamarası ana güvertede konumlanıyor. Tekne sahibi süiti ise tekne sahibine özel güvertede, kıç tarafında özel terası ile birlikte tasarlanmış. 

Flexplorer 146

Flexplorer serisinin tamamında karışımıza çıkan zengin servis araçları garajında; 10 metrelik özel tasarım servis botu, mürettebat botu ve iki jetski yer alıyor. Tüm bu taşıtlar dört tonluk vinç sayesinde suya indirilip yata alınabiliyor. 

Flexplorer 146

Çift Caterpillar C32 Acert makinelere sahip olacak olan üçüncü Flexplorer 146; 6500 deniz mili menzil sunuyor. Maksimum sürati 14 knot. 

Flexplorer 146 Flexplorer 146

www.cantieredellemarche.it


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint