Satılık Tekneler

Üç Yeni Elektrikli Sialia Yolda
1/9/2024 Üç Yeni Elektrikli Sialia Yolda Polonyalı üretici Sialia Yachts, tamamen elektrikli üç yeni modelini tanıttı: Sialia 59 Runabout, Sialia 59 Sport ve Sialia 59 Weekender.

Geçtiğimiz yıl suya indirilen Sialia 57 Deep Silince’ın ardından açıklanan bu üç yeni modelde de, Ampros elektrikli itiş sistemi tercih edildi. Tamamen elektrikli olarak pazara sunulacak olan üç yeni modelin ilk gövdelerinin, 2024’te suya indirilmesi planlanıyor. 

Sialia 59 Runabout

Aynı gövde üzerine tasarlanmış olan üç farklı varyasyonun birincisi, şık hatlarıyla öne çıkan Runabout. Sialia Runabout 59’da, kokpiti çevreleyen cam tasarımı ve dolu baş yapısı göze çarpıyor. Tamamen korunaklı kokpit tercih edenler için bu versiyonda, birden fazla sert tavan seçeneği de var. 

Sialia 59 Sport

Sialia 59 Sport versiyonu ise, serinin en süratli ve sportif üyesi sıfatını taşıyor. Orta konsol bir tasarım olan Sport’da güneşlenme alanı, eğlence ve keyif alanı ve baş üstü oturma alanı karşımıza çıkıyor. Seyir esnasında dümen istasyonunda dört kişi birlikte oturabiliyor. 

Sialia 59 Weekender

Üçüncü varyasyon, adından da anlaşılacağı üzere hafta sonu kaçamakları için özel olarak tasarlandı. Geniş ve iklimlendirme sistemine sahip kamarası sayesinde, tam kapsamlı konaklama deneyimi sunuyor. Sialia 59 Weekender’ın Sport versiyonunda da karşımıza çıkan iki tarafa açılarak genişleyen plaj kulübü, yine Weekender’da da var. Ek olarak 3,3 metreye kadar servis botu ve çeşitli su sporları oyuncakları taşıyabilecek kapasitede garajı da mevcut. Weekender, dört kişilik konaklama kapasitesinin ötesinde gün içinde 12 kişilik konuk grubunu ağırlayabiliyor. 

 
www.sialia-yachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint