Satılık Tekneler

Two Oceans Marine’den 27 Metre Katamaran
3/7/2024 Two Oceans Marine’den 27 Metre Katamaran Two Oceans Marine, tam boyu 26,6 metre olan tamamen özel yapım katamaranını suya indirmeye hazırlanıyor. 

870 Power Catamaran

Proje ismi Two Oceans 870 Power Catamaran olan katamaran gövdeli motoryat, Seyşeller’de yerleşik bir alıcı için özel olarak yapılıyor. Tamamlandığında Seyşeller’de sahibine teslim edilecek.

870 Power Catamaran

Güney Afrikalı tersane Two Oceans Marine ile Du Toit Yacht Design işbirliği çerçevesinde ortaya çıkarılan proje, bu ikilinin boyları 18 ila 33 metre aralığında değişen tam 14 özel yapım katamaran projesinin sonuncusu olarak karşımıza çıkıyor. 

870 Power Catamaran

Katamaran gövdeli motoryatın gövdelerine yerleştirilen iki ayrı süit misafir kamarası var. Tekne sahibi kamarası ise, ana güvertede konumlanıyor. Tekne sahibi kamarasında ayrı bir giyinme odası, kahve barı ve özel kıç kokpit gibi özellikler var. Mürettebat kamaraları ise, her iki gövdede birer kişilik olacak şekilde yerleştirilmiş.

870 Power Catamaran

Ana güvertede büyük bir salın, mutfak ve baş ile kıç kokpit alanları var. Üst flybridge güvertesinde ise konforlu bir salon alanı ve minderler yer alıyor. 

870 Power Catamaran 870 Power Catamaran

Toplamda 11 bin 400 litrelik muazzam yakıt kapasitesi sayesinde uzun seyirlere göre tasarlanmış olan 870 Power Catamaran; 1,9 metrelik draftı sayesinde sığ sulara demirleyebiliyor. 

870 Power Catamaran 

2oceans.co.za

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint