Satılık Tekneler

Torqeedo'dan 80 Beygirlik Dünyanın En Güçlü Elektrikli Motoru
12/8/2012

Torqeedo şu zamana kadar dünyada 8 beygir gücüne kadar ürettigi elektrikli motorlar ile sektöründe öncü bir firma olarak tanınmaktaydı. Geçtiğimiz ay Amsterdam'da geeçekleşen Mets fuarında yeni üretimleri olan 80 beygirlik elektrikli Deep Blue sistemi olarak tanıtılan motoru, 25 ülkeden 115 ürün arasında DAME ödülünü alarak bir ilke imzasını atmış oldu.

Deep Blue yüksek performans sınıfında sınırlı bir akü harcayarak daha fazla güç sağlamakta. Motorun içerisinde bulunan GPS on-board bilgisayarı sayesinde bu gücü hesaplama ve maksime etmesine yardımcı olmakta.

Torqeedo, otomotive sektorü için lityum pil geliştiren Johnson Controls ile yapmış oldukları ortaklıkla bu pillerin denizcilik sektorüne uyarlamasıni sağlamış ve pil ömrünü dahada geliştirerek 9 yıl pil ömrü garantisini vermektdirler.

Torqeedo'dan 80 Beygirlik Dünyanın En Güçlü Elektrikli Motoru

Elektrikli motor kullanımı, benzinli motorlara göre cok daha tasarruflu olup, sessiz bir sürüş keyfini kullanıcılarına sunar ve çevreye zararları yakıtlı motorlara göre cok daha azdır.

Yatvitrini.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

türkiyeye e zaman gelir. fiatı hakkındada bilgi verirseniz seviniriz.

Turkiye distributoru Deka Marin, kendilerinden detayli bilgi alabilceginizi umuyorum. www.dekamarine.com

Arif ŞENOL
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint