Satılık Tekneler

Tam Elektrikli RS Pulse 63
6/24/2022 Tam Elektrikli RS Pulse 63

Orijinal Pulse 58’i 2020’de lanse eden RS Sailing, geçen iki yıllık süre içerisinde geliştirdiği tamamen elektrikli şişme bot tasarımını tanıttı. Önceki modelin üzerine geliştirilen yeni Pulse 63 çok daha sofistike bir tasarım olarak dikkatleri üzerine çekiyor. 

Pulse 63

Standart versiyonunda, 400V 47kW lityum ion Hyperdrive güç paketi sunuyor. Bu sayede 50 deniz mili menzili, yüksek seyir sürati olan 20 knot ile katedebiliyor. Yaklaşık 8 saatlik yani 110 deniz mili menzil için ise, 12 knot ile seyir yapılması gerekiyor. Daha yüksek menzil için 23kWh’lik ek güç paketi satın alınabiliyor ancak, artan ağırlık sebebiyle maksimum süratten feragat edilmiş olunuyor. 

Pulse 63

Wight Adası menşeili tasarımcı Jo Richards tarafından tasarlanan RS Pulse 63’ün gövdesi, yüksek verimlilik için özel olarak geliştirildi. Teknenin genel tasarımı ise, Design Unlimited imzasını taşıyor. Boyu 6,3 metre olan şişme bot sınıfındaki tekne, infüzyon gövdesine PVC veya Hypalon tüp seçenekleriyle piyasaya sürülüyor. Vergiler hariç başlangıç satış fiyatı, 74 bin Sterlin olarak açıklandı.Teknik özellikleri:

Boyu: 6,30 metre
Genişliği: 2,30 metre
Ağırlığı: 610 kilogram
Güç: 47kW elektrik motor
Maksimum sürati: 20 knot

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.