Satılık Tekneler

Sunseeker’dan İki Yeni Model: Predator 55 ve 55 Sport Yacht
10/5/2023 Sunseeker’dan İki Yeni Model: Predator 55 ve 55 Sport Yacht Superhawk 55

Sunseeker
, en çok satan listelerinde yer alan Superhawk 55 modelinin gövdesi üzerine tasarladığı iki yeni motoryatı açıkladı. Sunseeker Predator 55 ve 55 Sport Yacht model isimleriyle piyasaya sürülecek olan motoryatların, 2024 Cannes Yachting Festival’da lanse edilmesi planlanıyor. 

Superhawk 55

İki yeni modelden Predator 55, şık bir coupe tasarım olarak karşımıza çıkıyor. Diğer taraftan sportsbridge olarak adlandırılan üst güverteye sahip 55 Sport Yacht, yüksekten benzersiz seyir keyfi sunuyor. 

Superhawk 55

Önceki Superhawk modeline kıyasla yeni 55’lerin en büyük farkı, güverte ve üst bina kalıplarında karşımıza çıkıyor. Gövde ve lumbozlar eski Superhawk ve yeni iki modelde de bire bir aynı. Alt güverte düzeni ve tüm iç mekan dekorasyonu ise, yeni modellerde en baştan tasarlanmış. 

Superhawk 55

Yeni Predator ve Sport Yacht modellerinin her ikisinin de, ana güvertesinde tamamen kapalı salon var. Kıç kokpit alanına geçiş için kayarak açılan cam kapıların arkasında konumlandırılan mutfak ise, opsiyonel olarak alt güvertede de yer alabiliyor. Bu ikinci opsiyonda kokpit ile salon arasında bar yer alıyor. 

Superhawk 55

Sunseeker, yeni 55 modellerinde çift 725 beygirlik Volvo Penta D11 motorlar tercih etmiş. IPS950 podlar ile itiş sağlanırken, maksimum sürat verisi yüke göre 35 ila 38 knot arasında.

www.sunseeker.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint