Satılık Tekneler

Sekizinci Benetti Oasis 34m Satıldı
6/28/2022 Sekizinci Benetti Oasis 34m Satıldı Benetti’nin yeni tasarımı, Oasis 34m’nin sekizinci gövdesinin de satışının gerçekleştiği öğrenildi. 

Benetti Oasis

Boyu 34,36 metre olan Benetti Oasis 34m motoryat, İtalyan üreticinin pazara sunduğu yeni bir seri. Serinin ilk gövdesi olan Seaesta, suya inen tek Oasis 34m motoryat. Satışı yeni açıklanan bu gövde ise serinin sekizincisi ve teslimatı 2024’e yetişecek. 

Benetti Oasis

Motoryatın dış tasarımı RWD tarafından yapılırken, satışı gerçekleşen bu en son gövdenin iç mekanları Bonetti/Kozerski architecture DPC tarafından dekore edilecek. Talep doğrultusunda daha ‘genç’ ve sportif bir konsept uygulanacak. 

Benetti Oasis

İç hacmi 265 GT olan motoryatta 5 kamaralı iç düzen karşımıza çıkacak. Toplamda 10 kişilik misafir konaklama kapasitesinin yanı sıra, 7 kişilik mürettebat yer alacak. İç mekanlarda loft tarzı açık ve ferah alanlara yer verilecek. Üç kat güverteye sahip olan tasarımın ana güvertesinde, her iki yana açılan platformlar dikkat çekiyor. 

Benetti Oasis

Benetti, Oasis 34m’nin tüm serisinde olduğu gibi, son gövdesinde de çift MTU makinelere yer verecek. Motoryat bu sayede 14,5 knot süratle konforlu seyir imkanı sunarken, maksimum 16 knot sürate erişebiliyor. 

www.benettiyachts.it

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.