Satılık Tekneler

SASGA Yachts, Tatari Yatçılık ile Türkiye'de!
5/22/2024 SASGA Yachts, Tatari Yatçılık ile Türkiye'de! 2007 yılında yola çıkan,  güvenli ve kaliteli hizmet sunmaya odakli olan Tatari YatçılıkSASGA Yachts, Menorquin serisinin Türkiye temsilcisi oldu.

Sasga Menorquin serisi tekneler 34 - 68 feet arası üretim yapmaktadır. 40 yılı aşkın süredir üretim yapan Sasga, tek yelkenli balıkçı teknesi üretimi yaparken gelişti ve piyasadaki en iyi yarı deplasmanlı motor yat serilerinden biri oldu.

En son teknolojiye sahip üretim yapan Sasga Yachts, deneyimli bir yat tasarımcısı olup, zengin geçmişini de korumayı biliyor.

Sasga Menorquin

Menorquin tekneleri 1997 yılında ortaya çıktı ve tersane 2001 yılında Jose Luis Sastre’nin Genel Müdürlüğü üstlenmesi ile, 55'e 68 feet tekneleri üretime alarak şirketi büyütmeye başladı.

Teknelerin özelliklerinden biri, farklı yerleşim konfigürasyonları arasında seçim yapabilecek şekilde özelleştirilebilmesidir. Ahşap, döşeme ve diğer malzemelerin seçimi müşterilerin gereksinimini karşılarken, geleneğin özünün korunması ve en iyi kalitenin sunulmasını sağlar.

Günümüz Sasga yatlarının bir diğer dikkat çekici özelliği de gövdesidir. Tasarımdaki ilerleme performansı arttırırken, yakıt tüketimini azalttı. Bu sayede 12 ile 18 knot arasındaki seyir hızı ve 23 knot maximum hıza ulaşma yeteneği sağladı.
 

tatari.com.tr
www.sasgayachts.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint