Satılık Tekneler

Sargo 45 Boot Düsseldorf’u Bekliyor
1/17/2023 Sargo 45 Boot Düsseldorf’u Bekliyor Sargo, yeni amiral gemisi modelinin lansmanını Boot Düsseldorf’ta yapacak. Kapalı ve simetrik olarak gövdenin ortasında konumlandırılan dümen evi, güçlü ve ağır bir görünüm sergileyen gövdesi ile güzel bir uyum sağlıyor. 

Sargo 45

Yüzme platformunun hemen önünde, kokpit alanında iki ayrı güverte hatch’i var. Bu kapaklar sayesinde motorlara kolayca erişilebiliyor. Minderler ve usturmaçalar gibi yer kaplayan teçhizatları saklamak için de geniş saklama alanları, yine kokpitte yer alan kapakların arkasında gizlenmiş.

Sargo 45

Kapalı dümen evi yapısıyla, gerçek bir açık deniz teknesinden beklenenin üzerinde açık yaşam alanı sunan yeni Sargo 45’in baş üstünde 5 kişinin yemek yiyebileceği bir alan yaratılmış. Arkasında, dümen evinin hemen önünde yer alan kısımda güneşlenme minderleri yerleştirilmiş. Kıç güvertede L şeklinde geniş bir oturma grubu var. Fazladan sandalyeler ile birlikte bu bölümde de, 8 kişilik açık hava yemek masası oluşturulabiliyor. 

Sargo 45

Kapalı bölümün sancak tarafında mutfak konumlanıyor. Karşısında 8 kişilik masa yer alıyor. Bu masa elektronik sistemle kapanarak, masanın bulunduğu alan fazladan çift kişilik bir yatak olarak kullanılabiliyor. Yeni Sargo 45’te; iki veya üç kamaralı alt güverte seçenekleriyle, toplamda 8 kişinin geceleyebileceği kapasite mevcut. 

Sargo 45

Sargo 45 için başlangıç fiyatı Avrupa’da, vergiler dahil 947 bin Euro olacak. 

Teknik özellikleri:

Boyu: 14,60 metre
Genişliği: 4,25 metre
Motorlar: Çift 440 beygir kuyruk motoru veya 480 beygir IPS
Maksimum sürat: 37 knot

Sargo 45

sargoboats.fi

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.