Satılık Tekneler

Sanlorenzo SX100 Motoryat
8/4/2023 Sanlorenzo SX100 Motoryat SX100

Yeni SX100 motoryatın tanıtımı Cannes Yachting Festival’da gerçekleşecek. Sanlorenzo’nun 30,5 metrelik yeni motoryatı SX100, gelecek ay gerçekleşecek olan Cannes Yachting Festival 2023’te dünyaya tanıtılacak. Kendine özgü çizgileriyle dikkat çeken motoryat, sahibinin kişisel talepleri doğrultusunda özel olarak tasarlandı. Zuccon International Project imzasını taşıyan tasarımın mimarisini ise motoryatın yapımını üstlenen Sanlorenzo yaptı. 

SX100

Yeni tasarım SX100 8 kişilik konuk grubunu ağırlayabilecek kapasiteye sahip. Motoryatın alt güvertesinde konumlanan 4 kamaradan biri tekne sahibi süiti, diğeri lüks donanımlı bir VIP ve diğer ikisi ikiz yataklı misafir kamaraları olacak şekilde düzenlendi. 

SX100

Geniş bir ana salona sahip olan motoryatın ana güvertesindeki tavandan yere kadar uzanan pencereler, misafirlere deniz ve doğa manzarasıyla iç içe bir ortam sunuyor. Çok fonksiyonlu kıç güverte tasarımı, bu bölümün güneş güvertesi ve plaj kulübü olarak kullanılmasına olanak sağlıyor. İhtiyaç halinde ise su sporları oyuncakları taşımak için bir platform veya 5,5 metrelik servis botu taşıma alanı olarak kullanılabiliyor. 

SX100

Dört adet Volvo Penta motorlarla donatılacak olan yeni SX100 motoryatın 23 knot sürate erişebileceği hesaplanıyor. Seyir sürati ise 20 knot. 

 
www.sanlorenzoyacht.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint