Satılık Tekneler

Rodriguez Design’dan 63 Metre Süperyat ''Azua''
11/3/2023 Rodriguez Design’dan 63 Metre Süperyat ''Azua'' Azua

Rodriguez Design
, 63 metre boyundaki süperyat konseptini tanıttı. Genç ruhlu yat sahipleri için şık ve süratli bir süperyat tasarlamak amacıyla yola çıkan stüdyo, ortaya üç kat güverteli konsept Azua’yı çıkardı. 

Azua

Süperyat toplamda 10 kişilik misafir kapasitesi sunuyor. İç mekanlarında modern ve bir o kadar da şık bir dekorasyon tercih ettiklerini açıklayan iç tasarım şefi Ignacio Rodriguez, altın detaylarla birlikte açık renk ahşap ve pastel renk tonlarını, koyu renk yastıklarla kontrast yaratacak şekilde kullandığını belirtiyor.

Azua

Konsept süperyat Azua’nın tekne sahibi süiti ve iki VIP kamarası ana güvertede yer alırken, iki misafir kamarası ise alt güvertede konumlandırılmış. 

Azua

Ana salonu açık plan olan süperyatta, 12 kişilik büyük bir yemek masası bulunuyor. Baş tarafa doğru ilerledikçe karşımıza tekne sahibi kamarası ile VIP kamaralar çıkıyor. Ana güvertede aynı zamanda oyun odası da yer alıyor. 

Azua

Konsept süperyat Azua’da, cömertçe kullanılmış bir plaj kulübü alanı ve büyük yüzme platformu bulunuyor. Plaj kulübünün içeri kısmında, insanı evinin verandasında hissettirecek nitelikte bir oturma alanı yer alıyor. Azua’nın güneş güvertesinde ise geniş oturma alanı, güneşlenme minderleri ve büyük bir Jakuzzi var.

Azua AzuaYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint