Satılık Tekneler

PureX Serisinden ''X43'' En İyi 10’DA
2/3/2023 PureX Serisinden ''X43'' En İyi 10’DA X-Yachts’ın ”PureX” serisinden X43, ABD yelken basınının önde gelen dergisi SAIL tarafından seçilen 2023'ün ''EN İYİ 10 TEKNESİ'' arasında yer aldı.

PureX

Danimarkalı üretici X-YACHTS’ın satış rekorları kıran modeli X43, geçtiğimiz yıllarda kullanıcıların deneyimleri ve görüşleri doğrultusunda başta kalıp olmak üzere tepeden tırnağa tazelenmişti. Yenileme çalışmalarının sonrasında ortaya çıkan X43 Mk II, X-Yachts’ın vizyon ve öngörülerinin ne kadar isabetli olduğunu, kazandığı bu büyük onurla kanıtlamış oldu.

PureX

Yaklaşık 20 yıldır verilen ödülün deneyimli ve alanında uzman gazetecilerden oluşan jürisi, bu yıl ilk olarak tekneleri kategorileri ve boylarından bağımsız olarak inceleyip bir “TOP 10” listesi oluşturmaya ve bu sayede yelkencilere daha kapsamlı ve hakkaniyetli bir değerlendirme sunmaya karar verdi.

Bu uygulama ile, değişik amaçlar ve dizayn hedefleriyle üretilmiş teknelerin LOA kısıtlamasına tabi olmaksızın her açıdan mercek altına alınması ve basit anlamda, sektörün bu yıl dünya yelken camiasına sunduğu “EN İYİ 10 TEKNESİ”nin belirlenmesi hedefleniyor.

PureX

Bu yıl pek çok farklı tekneyi hem marinalarda, hem de test seyirleriyle haftalarca değerlendiren jüri, Annapolis Boat Show esnasında bir araya gelerek yaptıkları nihai değerlendirme ile son halini verdikleri listeyi açıkladı.

PureX

Mustafa Soyutürk

Telefon : 0533 465 44 16 
E-mail  : info@x-yachts.com.tr 

www.x-yachts.com/en/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.