Satılık Tekneler

Pershing'in Yeni Modeli ''GTX80''
11/9/2023 Pershing'in Yeni Modeli ''GTX80'' Pershing, GTX116’nın ardından yeni modeli GTX80 ile bu seriyi genişletmeye devam ediyor. Önünüzdeki yıl suya inmesi beklenen ilk GTX80, Pershing’in bu güne kadar tasarlanan tüm diğer modelleri gibi Fulvio de Simoni imzasını taşıyor. Yeni GTX80, 24 metre boyunda ve 35 metrelik diğer büyük GTX’den farklı olarak simetrik bir tasarıma sahip. 

GTX80

Yeni Pershing GTX80’in kıç güvertesinde her iki yana doğru katlanarak açılan platformlar, plaj kulübü alanını neredeyse iki katına çıkarıyor. 4 ayrı çift kişilik kamarasında 8 kişilik misafir kapasitesi sunarken, makine dairesi ile misafir kamaraları arasında kalan bölümün sancak tarafında, 2 kişilik mürettebat kamarası konumlanıyor.

Ana güvertesinde açık mutfak iskele kıç tarafta, karşısında geniş bir sehpanın yer aldığı oturma grubu ve baş tarafa doğru ikili dümen koltuklarının arkasında Amerikan tipi divan ve yemek masası yer alıyor. Baş üstü güvertesine, dümen istasyonunun her iki tarafından açılan kapılarla erişiliyor. Sportif tasarımın üzerine benzersiz bir uyumla tasarlanmış flybridge güvertesinde güneşlenme minderleri, yemek bölümü ve ikinci dümen istasyonu yer alıyor. Bu güvertede T-top gölgelik, alıcının tercihine göre opsiyon olarak sunuluyor. 

Üçlü 1000 beygirlik Volvo motorlarla donatılmak üzere tasarlanan Pershing GTX80, IPS pod itiş sistemiyle birlikte sunulacak. 

www.pershing-yacht.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint