Satılık Tekneler

Palm Beach’de Zeelander 5 Lansmanı!
3/2/2023 Palm Beach’de Zeelander 5 Lansmanı! Zeelander 5

Zeelander Yachts
’ın en yenisi, Zeelander 5’in dünya lansmanı Palm Beach Uluslararası Yat Fuarı’nda yapılacak. Yat dünyasının merakla beklediği organizasyon 23-26 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek. 

Zeelander 5

Önceki Z44 modelinin yeni versiyonu olarak piyasaya sürülecek olan yeni Zeelander 5; tamamen yenilenen gövdesi, daha büyük pencereleri ve genişlemiş iç hacmiyle fark yaratacak.

Zeelander 5

Yeni Zeelander 5, markanın kendine has imza niteliğindeki siluetini vurgulanan S biçimindeki üst yapı çizgisiyle farklılaştırarak, diğer Zeelander modellerinden ayrıştırıyor. Dümen evi, soğuk koşullarda tam korunaklılık sağlamak amacıyla tamamen kapalı şekilde kullanılabiliyor. Sıcak havalarda ise, kapı ve pencereler kolayca açılarak hava sirkülasyonu sağlıyor. Direksiz ön cam tasarımı sayesinde kaptanın görüş açısı engelsiz hale getirilmiş. Üst binanın ve camların tasarım yapısı, kaptana 360 derecelik görüş açısı yaratmış.

Zeelander 5

İskele ve sancak küpeştelerdeki kapılar, önceki model Z44’e kıyasla çok daha kolay biniş imkanı sağlıyor. Baş üstü güvertesinde yeni güneşlenme alanı ve kıç taraftaki güneşlenme platformunun önceki modele göre iki kat daha genişlemesi, öne çıkan diğer farklılıkları oluşturuyor. Gövde boyunun 4 fit kadar daha uzamış olması ise, iç mekanda özellikle master süitte çok daha geniş bir yaşam alanına olanak sağlıyor.

Zeelander 5

Çift Volvo Penta IPS-650’ler ile donatılan Zeelander 5, 40 knot sürate erişebiliyor. 

Zeelander 5
 
Fotoğraflar: Sand people communication

www.zeelander.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint