Satılık Tekneler

OKEAN Yachts Avustralya’da
4/5/2023 OKEAN Yachts Avustralya’da okean52

Brezilyalı motoryat üreticisi OKEAN Yachts, yeni 52 fitlik modeliyle Avustralya pazarına açılıyor. J.R. Nautical Imports distribütörlüğünde Avustralya pazarında satışa sunulan motoryat, 2015’den beri Brezilya’da üretim yapıp Amerika pazarında yerini genişleten üreticinin, en yeni ve en gelişmiş modeli olarak karşımızda. 

okean52

İlk olarak OKEAN 50 Flybridge, sonrasında 57 Sports/hardtop ve 80 Motor Yacht modelleriyle ABD’de boy gösteren marka, bu önceki modellerinde olduğu gibi yeni OKEAN 52’de de Alman mühendisliği ve İtalyan tasarımını bir araya getiriyor. 

okean52

Yeni OKEAN 52 motoryat; 1,8 metre genişliğine ek olarak katlanarak açılan balkon tasarımı ile konuklarına denizle iç içe bir deneyim sunuyor. Ana güvertesindeki yaşam alanı demirdeyken, neredeyse tamamen açık alan haline gelebiliyor. Buna ek olarak baş üstünde gölgelikli oturma alanı ve masa yer alıyor. Geniş flybridge güvertesinde yine konforlu oturma grubu, yemek masası, bar ve üst dümen istasyonu karşımıza çıkıyor. 

okean52

Toplam konaklama kapasitesi 7 kişiye kadar çıkabilen motoryatın master kamarası, gövdenin merkezinde bulunuyor.

okean52

Etkileyici performans verileri sunan OKEAN 52 motoryat, ekonomik ve süratli “Duo Mode” ile 26 knot sürate kadar verimli seyir yapabiliyor. IPS800 pod itiş sistemleriyle donatılan motoryat, 19 knot üzerinde 3000 devirle seyrediyor. Ek olarak Seakeeper 6 dengeleme sistemi ile seyir halinde veya demirdeyken konforu üst seviyelere taşıyor.

okean52
 
okeanyachts.com
Fotoğraflar: © J.R. Nautical Imports

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint