Satılık Tekneler

''Ocean Sport'' Tatari Yatçılık ile Türkiye’de!
8/16/2023 ''Ocean Sport'' Tatari Yatçılık ile Türkiye’de! 33' Ocean Sport Roamer

Ocean Sport
; sezgisel tasarımı, klasik çizgileri, işlev ve düzene dayalı mantıklı yaklaşımıyla tekne dünyasında yeni standartlar belirliyor. 

33' Ocean Sport Roamer 33' Ocean Sport Roamer

Markanın 30 ve 33 feetlik modelleri var, 26 ise üretim aşamasında. Tatari Yatçılık ilk olarak 33 modelini sergilemek için getirtiyor. Üstelik sipariş verilir verilmez ilk teknesi satılmış durumda. 

33' Ocean Sport Roamer

Özellikle sert havalarda çok iyi denizciliği ve serpinti koruyan yapısı sayesinde, ülkemizde çok tercih edileceğe benziyor.

33' Ocean Sport Roamer 33' Ocean Sport Roamer

33' Ocean Sport Roamer'ın biri önde, biri kıç kabinde ve biri kaptan köşkünde olmak üzere üç ayrı geniş kabinli uyku alanı var.

33' Ocean Sport Roamer  Eksiksiz mutfakta bir buzdolabı/dondurucu, 2 göz ocak, mikrodalga/konveksiyonlu fırın, Corian tezgahlar, derin bir lavabo ve tik aksan bulunuyor.  
Tam ayakta durulabilen elektrikli tuvalet, lavabo ve duş ile donatılmıştır. 33' Ocean Sport Roamer ayrıca 300 litrelik tatlı su tankına ve 135 litrelik pis su tankına sahiptir.

33' Ocean Sport Roamer 33' Ocean Sport Roamer

1100 litrelik  yakıt deposuyla Ocean Sport, 600 milin üzerinde bir menzile sahiptir. Ocean Sport, zorlu balıkçılar ve tekne severler için işlevsel bir tekne olmaktan dolayı gurur duyuyor.

33' Ocean Sport Roamer  Uzun mesafeli seyir ve eşsiz balık tutma yeteneği için gereken tüm olanaklar ve konforla Ocean Sport, her iki dünyanın en iyilerini bir araya getirdi. 
Maceran seni bekliyor.

İletişim için : 

Tatari Yatçılık
05325823800
www.tatari.com.tr


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.