Satılık Tekneler

NEEL 43’E Bir Ödül Daha!
2/3/2023 NEEL 43’E Bir Ödül Daha! Neel 43

NEEL-TRIMARANS'ın popüler modeli NEEL 43, ABD yelken basınının önde gelen dergisi SAIL tarafından seçilen 2023'ün ''EN İYİ 10 TEKNESİ'' arasında yer aldı.

Neel 43

Lansmanıyla birlikte çok gövdeli tekne camiasında büyük ilgi çeken ve talep bulan NEEL 43, bu ilgiyi hakettiğini geçtiğimiz yıl da SAILING WORLD tarafından ''YILIN TEKNESİ'' seçilerek göstermişti.

Neel 43

Yaklaşık 20 yıldır verilen ödülün deneyimli ve alanında uzman gazetecilerden oluşan jürisi, bu yıl ilk olarak tekneleri kategorileri ve boylarından bağımsız olarak inceleyip bir “TOP 10” listesi oluşturmaya ve bu sayede yelkencilere daha kapsamlı ve hakkaniyetli bir değerlendirme sunmaya karar verdi.

Bu uygulama ile, değişik amaçlar ve dizayn hedefleriyle üretilmiş teknelerin LOA kısıtlamasına tabi olmaksızın her açıdan mercek altına alınması ve basit anlamda, sektörün bu yıl dünya yelken camiasına sunduğu “EN İYİ 10 TEKNESİ”nin belirlenmesi hedefleniyor.

Neel 43

Bu yıl pek çok farklı tekneyi hem marinalarda, hem de test seyirleriyle haftalarca değerlendiren jüri, Annapolis Boat Show esnasında bir araya gelerek yaptıkları nihai değerlendirme ile son halini verdikleri listeyi açıkladı.

Neel 43

E-TREND Yatçılık LTD.
Mustafa Soyutürk

Telefon : 0533 465 44 16 
E-mail  : info@neel-turkiye.com

www.neel-trimarans.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint