Satılık Tekneler

Naval Yachts’dan Renkli Explorer!
3/3/2023 Naval Yachts’dan Renkli Explorer!

Naval Yachts, 23,8 metre boyundaki XPM78 model explorer yatının ikinci gövdesini ham alüminyum yerine çarpıcı bir turuncu renge boyadı. Koyu gri üst binasıyla etkileyici bir kontrast sunan motoryat, ABD’li bir müşteri için özel olarak yapılacak.Tasarımı ve mühendisliği
Artnautica Yacht Design tarafından yapılan tamamen alüminyum motoryatın iç mekanları, Naval Yachts’ın kendi tasarımcılarının katkılarıyla tasarlandı. Motoryat, sahibinin talebi doğrultusunda birinci gövdeye kıyasla daha fazla misafir konaklama kapasitesi sunacak. Daha geniş bir salon ve daha büyük flybridge güvertesiyle tasarlanan ikinci gövdede, 3 misafir kamarası yer alacak.


XPM78

 

Explorer tipi motoryat XPTM78’in ikinci gövdesinde, tam 36 metre karelik güneş panelleri yer alacak. Çift John Deere dizel motorlara sahip olmak üzere tasarlanan motoryatın, 10 knot sürat ile 7 bin deniz mili menzile sahip olacağı hesaplanıyor. Maksimum sürati ise 15 knot.

XPM78
navalyachts.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint