Satılık Tekneler

Nautor Swan 35'in İç Mekanları Sergilendi
10/20/2023 Nautor Swan 35'in İç Mekanları Sergilendi Fancy

Nautor Swan
’ın 35 metrelik yelkenli yatı Fancy’nin iç mekanları ilk defa Monaco Yacht Show’da sergilendi. Geçtiğimiz Haziran ayında suya indirilen yelkenlinin iç dekorasyonunu Misa Poggi yaptı. 

Fancy

Son derece şık detaylara sahip olan yelkenli yat Fancy’nin tasarımı ve mimarisini, German Frers ile Micheletti + Partners üstlenmişti.

  Sahibiyle ortak çalışma neticesinde ortaya çıkarılan yelkenli yatta, birbirinden lüks 4 ayrı misafir kamarası yer alıyor. Toplam 9 kişilik misafir konaklama kapasitesi sunarken, 5 kişilik mürettebat için de ayrı yatak kapasitesi var.  
Swan 108 model tipi olan Fancy’nin iç mekanları, ilk bakışta sıcak bir ambiyans ortaya koyuyor. Ana salonunda çağdaş U-şeklinde kanepe tasarımı karşımıza çıkarken, özel tasarım ahşap sehpa ile krem rengi mobilyalar ve altın detaylar dekorasyona damgasını vuruyor.

Fancy Fancy

Ana salonda ayrıca büyük bir ahşap yemek masası yer alıyor. Aydınlatmalar da modern dekorasyonu güçlendirecek şekilde tasarlanmış. 

Fancy Fancy
Fancy Fancy

Tamamen karbondan yapılan gövdesi, Swan’ın klasikleşmiş stilini mükemmel biçimde taşıyor. 

Fancy Fancy

Yelkenlinin kıç tarafındaki çift yönlü kapı tasarımı sayesinde, kıç güverte uzayarak daha geniş bir plaj kulübü alanı ortaya koyuyor. Bu tasarım aynı zamanda servis botu kullanımını çok daha kolay hale getiriyor. 

Fancy

Fotoğraflar: Maurizio Paradisi

www.nautorswan.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint