Satılık Tekneler

Moonen 110 Suya İndi
4/4/2023 Moonen 110 Suya İndi Moonen Yachts, birinci Moonen 110’u Hollanda’daki tesislerinde suya indirdi. Uzun menzilli çelik gövdeli motoryat 17 milyon Euro’dan satışa sunuldu. Yaz sezonuna hazır edilmek üzere suya indirilen motoryatın 31 Mayıs’ta teslimatının yapılabileceği bildirildi. 

Moonen 110

Boyu 34 metre olan Moonen 110 motoryat, şık lacivert gövdesiyle dikkat çekiyor. Moonen’in önceki modelleri gibi okyanus aşırı seyir yapabilecek bir tasarım olan yeni Moonen 110, Rene van der Velden tasarımı. Mimarisi ve mühendisliği Diana Yacht Design tarafından yapılan motoryat, 9 knot süratle saatte 60 litre yakıt tüketiyor. 

Moonen 110

Üst güvertesi 72 metre kare olan motoryat, burada sadece geniş bir güneşlenme ve gölge oturma alanı sağlamıyor. Üst güvertede vinç vasıtasıyla kolayca suya indirilebilen 7,5 metreye kadar servis botu taşınabiliyor. 180 derecelik manzara açısı sunan tekne sahibi kamarası, ana güvertenin ön bölümünde konumlandırılmış. Londra menşeili tasarım stüdyosu Indigo tarafından dekore edilen iç mekanlarında, toplam 10 kişilik misafir kapasitesi mevcut. Toplam mürettebat sayısı ise 5 kişi.

Moonen 110

Teknik detayları:

Boyu: 34 metre
Genişliği: 7,5 metre
Maksimum draftı: 2 metre
Gross tonaj: 256
Menzil: 9 knot sürat ile 3500 mil

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint