Satılık Tekneler

Messerschmitt Yachts’ın 80 Metre Süperyatı Hazır
9/11/2022 Messerschmitt Yachts’ın 80 Metre Süperyatı Hazır

Messerschmitt Yachts, 80 metrelik konseptini paylaştı. Adı B.Ahed olarak açıklanan süperyat, sahibinin talepleri doğrultusunda 6 kat güvertesiyle özel olarak tasarlandı.


B.Ahed

Hacmi 2380 GT olan konsept süperyat B.Ahed, başa doğru uzanan akışkan siyah hatlara sahip şık bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor. Baş taraftaki üçlü pencereler ise, tasarımın sportifliğine damga vurur nitelikte.

B.Ahed

Süperyatın tekne sahibi güvertesi, tamamen alıcının istekleri bir araya getirilerek tasarlandı. İki ayrı master kamara, istendiğinde tek bir büyük master süit olarak kullanılabiliyor.

B.Ahed

Yatak odasının ön tarafında özel salon bölümü yer alıyor. Burada sıcak küvet ve helikopter pistine erişim sağlayan geçiş bulunuyor. Güvertenin kıç tarafında ise özel spor salonu ve sauna var. Yüzme havuzu da, yine tekne sahibi güvertesine özel olarak ayrılmış. Toplamda 14 kişilik konuk ağırlama kapasitesinin yanında, 22 kişilik mürettebat yer alıyor.

B.Ahed

Konsept süperyatın ana güvertesinde büyük bir yüzme havuzu var. Havuzun masajlı su püskürtmeleri ve plaj kulübünün üzerine doğru uzanan cam tabanı dikkat çekiyor.

B.Ahed

Ana güvertede aynı zamanda iki adet geniş VIP kamara yer alıyor. Kamaralarda katlanarak açılan balkonlar tasarlanmış ve VIP kamaralardan sinema salonuna doğrudan erişim sağlanabiliyor.

B.Ahed

Tatmin edici düzeyde bir garaja sahip olan süperyat B.Ahed; 10 metrelik servis teknesi, 8 metrelik bir bot, MOB teknesi ve iki adet jetski taşıyabiliyor.

B.Ahed

www.messerschmitt-yachts.com
​​​​
​​​


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.