Satılık Tekneler

Lagoon Rally filosu, 30 Ağustos Zaferi’nin 100. yılında Göcek’e çıkarma yaptı!
9/4/2022 Lagoon Rally filosu, 30 Ağustos Zaferi’nin 100. yılında Göcek’e çıkarma yaptı! Lagoon Rally

Türkiye’nin en büyük katamaran rallisi Lagoon Rally katılımcıları, 30 Ağustos Zaferi’nin 100. yılını; Göbün Koyu, Batık Hamam Koyu, Sarsala Koyu, Bedri Rahmi Koyu ve Kille Koyu’nda büyük bir coşkuyla kutladı.

Lagoon Rally

Tezmarin tarafından ilki 2017 yılında düzenlenen Lagoon Rally, bu yıl 30 Ağustos Zaferi’nin 100. yılını kutlamak için Göcek’te bir araya geldi. Türkiye’nin en büyük katamaran rallisinde katamaranlar; 29-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında Zafer Turu, Zafer Rallisi, Stand Up Paddle yarışı, Tiwal yarışı ve keyifli aktivitelerle unutulmaz bir zaman geçirdi.

Lagoon Rally

30 Ağustos Zaferi’nin 100. yılını Göcek’te coşku ile kutlayan Tezmarin, 29-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında 18 tekne ve 100’ün üzerinde deniz tutkununu Lagoon Rally’de bir araya getirdi.

Stand Up Paddle

Lagoon Rally
’nin ilk gününde Göbün Koyu’nda buluşan katılımcılar, Stand Up Paddle yarışı, eğlenceli aktiviteler ve ardından akşam yemeğine katıldılar.

Lagoon Rally Lagoon Rally

Deniz tutkunlarına, hoş anılar ve yeni dostluklar kazandıran rallinin ikinci gününde, tüm filo Türk bayrakları ile donatıldı. Tezmarin tarafından bir araya getirilen Türkiye’nin en büyük katamaran filosu, 30 Ağustos Zaferi’nin 100. yılını kutlamak için saat 12.00’de, tüm görkemi ile bir kez daha su üzerinde bir araya geldi.

Lagoon Rally

Göbün Koyu’ndan başlayarak sırasıyla Batık Hamam Koyu, Sarsala Koyu, Bedri Rahmi Koyu ve Kille Koyu’nu büyük bir coşku ile ziyaret eden katamaran korteji, tüm koylarda yoğun bir ilgi ve heyecan ile karşılandı. Bedri Rahmi Koyu’na çıkartma yapan Lagoon Rally filosuna, marşlar eşliğinde tek gövdelilerin de katılmasıyla, coşku daha da arttı ve benzeri görülmemiş bir duygu yoğunluğu ile kutlamalar bu koyda devam etti. Kortejin Kille Koyu’nu ziyaret etmesinin ardından, Zafer Rallisi için rota Tersane Ada’sına çevrildi.Çift gövdeli yatlar, tatlı bir rekabetin yaşandığı 100. yıl 30 Ağustos Zafer Rallisi yarışı için Tersane Adası ve Tavşan adası arasında kurulan start hattından start aldılar ve Ege Denizi’ni yelkenlerle donattılar. Eşsiz görüntülere sahne olan yarışta, çift gövdelilerin yelken şöleni Ege koylarını büyüledi.www.tezmarin.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.