Satılık Tekneler

Kurt Strand ve Acoya’dan 77 Metre Konsept!
12/7/2023 Kurt Strand ve Acoya’dan 77 Metre Konsept! Silence

Norveçli ve İsveçli tasarım stüdyoları Kurt Strand Design ve Acoya Design House’un ortak çalışmaları neticesinde, ortaya 77 metre boyunda konsept süperyat Silence çıktı. 

Silence

İlk görselleri paylaşılan tasarımın, İskandinav minimalizmini her haliyle yansıttığı görülüyor. Güçlü ve akışkan çizgilere sahip olan konseptin, organik şekilleri ve doğadan ilham alınan tasarım unsurları dikkat çekiyor. Konsept süperyatın gövdesi çelik, üst binası ise alüminyumdan inşa edilmek üzere tasarlandı.

Silence 

Toplamda 14 kişilik misafir grubu, 7 ayrı kamarada konaklayabiliyor. Toplam mürettebat sayısı 40 kişi. Hacmi 1900 GT olan süperyatın iç mekanlarında, sürdürülebilirlik ön planda tutularak çevre dostu malzemeler tercih edildi. 

Silence

Konsept süperyatın ana güvertesinde geniş ve havadar bir salon karşımıza çıkıyor. Salondan direkt olarak erişilebilen plaj kulübünün yüzme havuzu, konukları oldukça tatmin edecek boyutlara sahip.

Silence

Süperyatın üst güvertesinde ise tekne sahibi süiti yer alıyor. Süitin kıç tarafta yer alan özel terasında, jakuzzi ve güneşlenme alanı mevcut. 

Silence

Hibrit itiş sistemi sayesinde, 77 metre boyundaki süperyat Silent’ın adından da bekleneceği üzere, 8 saatlik sadece elektrik motoruyla tam sessizlik içerisinde seyir imkanı var. İçten yanmalı motorları devreye girdiğinde ise, 26 knot maksimum sürati garanti ediyor. 

Silence Silence

www.kurtstrand.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint