Satılık Tekneler

KAVİ YACHT Deniz Tutkunlarıyla Buluşuyor!
4/25/2023 KAVİ YACHT Deniz Tutkunlarıyla Buluşuyor! Kavi Yacht

2021 yılında yat endüstrisinde edinilen deneyimin öncü tasarımlara dönüşmesi hedefiyle kurulan Kavi Yacht, sektörün tecrübeli isimleri BLC Yachts ve Canmarino Yatçılık ortaklığı ile tekne severlerle buluşuyor. Geçtiğimiz ay yapılan anlaşma sonucunda Kavi Yacht modellerinin Türkiye’deki satışı, bu iki firmanın ortaklığı ile yürütülecek.

Kavi Yacht

Kavi 9, 9S, ve 40 modellerini geçtiğimiz yıl içerisinde müşterilerinin beğenisine sunan Kavi Yacht, modern tasarım dilini kullanmaya özen gösterirken, performanstan ödün vermeden sağlam tekneler üretmeyi amaçlıyor.

Kavi Yacht

Kavi Yacht, fonksiyonel ve estetik bütünlüğün müşteri beklentilerinin üzerine çıkması için, her modelinde 2 yıl üstünde konsept ve tasarım çalışması yürütmüştür. İç tasarım perspektifinde Curio Yacht Studio ile işbirliğine devam eden Kavi Yacht, dış tasarım çalışmalarında da Notilus Yacht Design ile çalışmaktadır.

Kavi Yacht

BLC Yachts ve Canmarino Yatçılık yaptıkları açıklamada; markanın yerli üreticiler arasında fark yaratacağına ve bu işbirliğinin daha fazla deniz tutkununu, kaliteli teknelerle buluşturacağına inandıklarını belirttiler.

Üretim kalitesinin sürdürülebilirliği için altyapı yatırımlarına hız kesmeden devam etmekte olan ve yurt dışı siparişleri almaya başlayan Kavi Yacht; Kocaeli’nde bulunan 1000 metrekarelik kapalı alanına ek olarak, Yalova’da 4000 metrekarelik bir alanın inşasına başlamıştır.

Kavi Yacht

Yatçılık sektöründe on yılı aşkın deneyime sahip ve sayısız projeyi başarılı bir şekilde tamamlayan BLC Yachts, sektördeki uzmanlıklarıyla Göcek merkezli ofisinden, tüm Türkiye ve Akdeniz sularında uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. BLC Yachts tekne satışı, kiralama ve tekne yönetimi konularında müşterilerine özel hizmetler sunmaktadır.

Kavi Yacht

Canmarino Yatçılık ise, 2017 yılından bugüne yat satışı ve danışmanlığı üzerine faaliyet gösteren Can Oğuz ve Can Arslan tarafından İstanbul Kalamış‘ta kurulmuştur. Canmarino Yatçılık kurucu ortakları Can Oğuz ve Can Arslan, şirketi kurmadan önce ayrı ayrı ve birlikte yatçılık sektöründe tecrübe kazanmışlardır.

Kavi Yacht

kaviyacht.com
blcyachts.com
canmarino.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint