Satılık Tekneler

İşte İlk Picchiotti ''Gentleman''
7/19/2023 İşte İlk Picchiotti ''Gentleman'' Gentleman

İtalyan üretici, yeni Gentleman serisi yatlarının ilk modelini tanıttı. Boyu 23,95 metre olan motoryatın 2024’te suya indirilmesi hedefleniyor. 

Gentleman

İtalyan yat dünyasında zengin bir geçmişe sahip olan Picchiotti markası, Perini Navi’nin markayı satın almasından sadece altı ay sonra yeni modelini ortaya çıkardı.

Gentleman

Dış tasarımı Luca Dini Design & Architecture tarafından yapılan motoryatın mimarisinin altında, The Italian Sea Group iş birliği yatıyor. Toplamda 8 kişilik misafir kapasitesi bulunan motoryatta 4 kişilik mürettebat yer alacak. 

Gentleman

Klasik stilde tasarlanan kapalı kıç bölümünde katlanarak açılan teraslar dikkat çekiyor. Motoryatın öne çıkan bu kıç bölümü isteğe göre açık plan olarak da alıcıya sunuluyor ve bu sayede geniş bir plaj kulübü ambiyansı ortaya çıkıyor. 

Gentleman

Çift MAN makinelere sahip olacak olan motoryatın seyir sürati 16 knot iken, maksimum süratinin 19 knot olması hesaplanıyor. 

Gentleman Gentleman
Gentleman Gentleman

picchiottiyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint