Satılık Tekneler

InFYnito 90 Boot Düsseldorf’ta!
1/26/2023 InFYnito 90 Boot Düsseldorf’ta! İtalyan üretici Ferretti Yachts, yat dünyasının odağında olan Boot Düsseldorf’ta yeni InFYnito 90 motoryatını tanıttı. Ferretti’nin yeni serisinin ilk modeli olan InFYnito 90; 26,97 metre boyunda.
 
Adında Ferretti Yachts’ın baş harfleri “F” ve “Y” yi büyük puntolar halinde barındıran yeni model InFYnito 90, Filippo Salvetti tarafından tasarlandı. İç mekanlarında ise Ideaeitalia imzası var. 

InFYnito 90

Paralel olmayan bir devamlılık sunan dış tasarımı, iç ve dış mekanlar arasında görsel bir akışa sahip. Yaklaşık 100 metre karelik açık yaşam alanı ve 140 metre karenin üzerinde iç mekanları, motoryatın yaşam odaklı bir tasarım olduğunu kanıtlarcasına karşımıza çıkıyor. 

Motoryatın ilk bakışta dikkat çeken tasarım özelliği, baştan kıça kadar uzanan ve tasarım çizgileri itibariyle kesintisiz biçimde devam eden ana güvertesi. 

Ferretti, yeni motoryatında daha fazla açık alana sahip versiyonlardan, daha formal yapıdaki kapalı ve korunaklı versiyonlara kadar çeşitli güverte düzeni seçenekleri sunacak. Motoryatın tavanındaki güneş panelleri lityum batarya paketini şarj ederek, çeşitli elektronik teçhizatlara sürdürülebilir enerji sağlayacak. 

Yeni InFYnito 90, çift MAN V12 motorları sayesinde 22 knot sürate erişebilecek. Seyir sürati 17 knot olacak. Yüksek verimlilikte tasarlanan gövdesi sayesinde, motoryatın 1200 deniz mili menzil sağlaması hesaplanıyor. 

Fotoğraf : Ferretti Yachts 
www.ferretti-yachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.