Satılık Tekneler

İlk AB 120 Suya İndi!
5/7/2023 İlk AB 120 Suya İndi! İtalyan üretici AB Yachts, yeni AB120 serisinin ilk gövdesini suya indirdi. İtalya, Viareggio tesislerinde gerçekleştirilen törenle denize kavuşan AB 120 Sportfly motoryat, 45 knot üzeri süratlere erişebiliyor. 

AB 120 Sportfly

AB Yachts serisinin en büyük modeli olan yeni 120 Sportfly, 100 metre kareye kadar genişletilebilen kıç güvertesiyle dikkat çekiyor. Plaj kulübü kanat şeklinde açılan iki kıç platforma sahip. Açıldığında su seviyesinde konforlu bir terasa dönüşüyor. 

Motoryatta servis botları, su sporları oyuncakları için çok fazlasıyla alan yaratılmış. Yüzerek giriş çıkış yapılabilen garajın yanı sıra, baş tarafta fazladan alan sağlanmış. 

Yüksek performansının yanı sıra eğlenceyi de odağına alan bir tasarım olan AB 120 Sportfly’da, özel tasarım bir bar ve açık hava sinema sistemi mevcut. 

Draftının sadece 1,35 metre olması sayesinde, sığ sulara rahatlıkla girebiliyor. Motoryat ilk seyrini, yat dünyasının gözde coğrafyalarından, sığ koylarıyla ünlü Karayipler’e gerçekleştirecek.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint