Satılık Tekneler

İkinci Amels 60 Teslim Edildi
2/21/2023 İkinci Amels 60 Teslim Edildi Amels’in 60 metrelik Limited Editions süperyat serisinin ikinci gövdesi teslim edildi. Entourage olarak adlandırılan süperyat, Damen Yachting’in Vlissingen tersanesinde yapılan törenle sahibine kavuştu.

süperyat Entourage

Limited Editions 60 tasarımı Espen Oino tarafından tasarlandı. Serinin ilk gövdesi olan Come Together’da göze çarpan Amels 60’ın imza niteliğindeki tasarım unsuru olarak lanse edilen geometrik pencereler, ikinci gövde Entourage’da uzun cam tasarımıyla değiştirildi. Bu sayede iç mekanlarda daha aydınlık bir ortam yaratıldı. 

süperyat Entourage

Süperyatın iç mekanlarını Kanadalı tasarım stüdyosu Burdifilek tasarladı. Tasarımcı ,Diego Burdi, süperyatın iç mekanlarını “zamandan arındırılmış bir oyun alanı, üst düzey konfor ve huzur hissiyatı” olarak tanımlıyor.

süperyat Entourage

Hacmi 830 GT olan süperyat Entourage, 12 kişilik misafir ve 12 kişilik mürettebat kapasitesi sunuyor. Tam 162 metre karelik güneş güvertesi ve tekne sahibinin katlanarak açılan balkonları dikkat çekiyor. Öte yandan süperyatın servis teknesi garajı baş tarafta konumlanırken, 9 metreye kadar tekne taşıyabiliyor. 

süperyat Entourage

Süperyat Entourage, Moran Yacht & Ship tarafından yakın zamanda özel kiralamalar için listeleniyor olacak. 

 
www.amelsyachting.com
www.damenyachting.com
www.espenoeino.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.