Satılık Tekneler

''Hız Makinesi'' Mayla GT!
3/14/2024 ''Hız Makinesi'' Mayla GT! “Hız makinesi” olarak tanıtılan Mayla GT, sivrilen burun yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor. 

Mayla GT

Alman start-up Mayla’nın ürünü olan Mayla GT, 100 knot sürate erişebilecek şekilde tasarlanmış. Tamamen karbondan yapılan gövdesi ve ekstra sivri burun yapısıyla sürat odaklı karakterini ilk bakışta yansıtan tasarımın, üçlü yuvarlak lumbozları tekneye retro bir hava katıyor. Yirmi yedi derecelik deadrise açısı, sivrilen burun yapısıyla birlikte teknenin süratli karakterini teknik olarak da destekliyor. 

Mayla GT

Mayla GT’de tasarımcılar birden fazla motor seçeneği paylaşıyor. Çift 650 beygirlik motorlarla 70 knot sürat verisi açıklanırken, 1550 beygir güç üretebilen Mercury Racing motorları ile 100 knot üzeri süratlerden bahsediliyor. Bunların haricinde 850 beygirlik dizel opsiyonlar da mevcut.

Mayla GT

Mayla GT’nin kokpitinde iki adet süspansiyonlu ve karbon fiber pilot koltuğu yer alıyor. Fazladan misafirler için ise, düz bir kanepe ve güneşlenme minderleri var. Teknenin başaltına doğru karşılıklı oturma alanı tasarlanmış. Baş tarafa doğru uzanan bu oturma grubu, ihtiyaca göre yatak olarak da düzenlenebiliyor. 

Boyu: 13,41 metre
Genişliği: 3,05 metre

www.mayla-yacht.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint