Satılık Tekneler

Heesen ve Winch Design’dan ''XV67''
11/17/2022 Heesen ve Winch Design’dan ''XV67'' Dört yıl önce Heesen’in ilk explorer tipi konsepti olarak ortaya çıkarılan Xventure’ın ilk modeli, 57 metre boyunda şık ve güçlü bir görüntüye sahip motoryat idi. Bu motoryatın üzerine en güncel tasarım ve teknoloji unsurlarıyla geliştirilen en yeni konsept, Heesen’in Winch Design ile birlikte tasarladığı yeni XV67 oldu. 

 XV67

İlk olarak Monaco Yacht Show 2022’de tanıtılan XV67 konsept motoryat, maceraperest ve eğlence odaklı müşteri profilini hedefliyor. Lüks hayatı deneyimsel seyahatlerle bir araya getiren XV67 motoryat, Heesen’in en yenilikçi performans donanımlarından biri olan hibrit itiş sistemi opsiyonunu sunuyor. 

Bir önceki Xventure’dan tam 10 metre daha uzun olan bu yeni konseptte, servis tekneleri kıç güvertede taşınıyor. Bu sayede alt güvertede garaja ayrılması beklenen alan, daha geniş kamaralar halinde karşımıza çıkıyor. Özel güvertesi olan tekne sahibi kamarası, motoryatın üç güverte katına yayılmış şekilde 3 katlı. 

Yeni XV67 explorer konseptinin dikkat çeken diğer özellikleri arasında; Airbus 145 tipi helikopter taşıyabilecek tam sertifikalı helikopter pisti, yüzme havuzlu güneş güvertesi, teppanyaki bar ve ateş çukuru var. Helikopter pisti kullanılmadığında açık hava sinemasına dönüştürülebiliyor. Spor salonu köprü güvertesinde konumlanıyor.
 
www.heesenyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.