Satılık Tekneler

Francesco Struglia’dan 61 Metre Konsept
5/12/2023 Francesco Struglia’dan 61 Metre Konsept Necklace

İtalyan Francesco Struglia Design Studio, 61 metrelik süperyat konseptini tanıttı. Adı Necklace olan süperyatın tasarımında mücevherlerden esinlenildi. Çağdaş çizgilere sahip olan tasarım, asimetrik hatlarıyla dikkat çekiyor.

Necklace

Genişliği 10,4 metre olan konsept süperyat, 1000GT olarak hesaplandı. Geniş yaşam alanları sunan konsept süperyat Necklace’ın, yarı açık 320 metre karelik salonu terasları açıldığında 400 metre kareye kadar genişleyebiliyor. Bu güvertenin devamında sağlık bölümü, spor salonu ve kıç tarafta plaj kulübü yer alıyor. 

Necklace

Konseptin ikinci salon alanı ‘Serra lounge’ olarak adlandırılıyor. Üst güvertede konumlandırılan bu bölümde, iki kat yüksekliğinde sera görüntüsü veren yeşil atmosfer yaratılmış. Süperyatın yüzme havuzlarından biri kıç tarafta, iki ayrı katı birbirine bağlarcasına yerleştirilmiş. İkincisi ise baş üstünde konumlandırılmış. 

Necklace

www.francescostrugliadesign.it


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.